Uniwersalne uzupełnione Cv po angielsku i list motywacyjny po angielsku

Wzór CV - Uniwersalne uzupełnione Cv po angielsku i list motywacyjny po angielsku

Ten CV wzór do pobrania to uniwersalny, prosty, już gotowy przykład i wzór Cv do pobrania. Jeśli znasz choć trochę język angielski wypełnienie tego wzoru cv będzie dla ciebie pestką. Przygotowany przez nas szablon cv zawiera przykładowe informacje po angielsku. Być może część z nich będziesz mógł wykorzystać. Jednocześnie ten szablon cv jest jednak inny niż zwykłe wzory cv dostępne w Internecie. Ten wzór cv jest dobrym cv dla osób którzy myślą o pracy za granicą lub w międzynarodowej korporacji gdzie język angielski jest wymagany. Jeśli chcesz dobrze wypaść jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną  i przedstawić siebie jako osoba nowoczesna skorzystaj z tego wzoru.  Z pewnością szybciej zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną niż gdybyś miał skorzystać z niskich możliwości jakie daje darmowy wzór cv.

Dodatkowo do gotowego wzoru cv po angielsku dołączony jest  gotowy szablon listu motywacyjnego również w języku angielskim. List motywacyjny jest uzupełniony w perswazyjną  treść . Wystarczy że dostosujesz szablon wpisując w niektórych miejscach swoje dane. Takim sposobem będziesz miał /a pakiet dokumentów aplikacyjnych gotowy do wysłania. Cv i list motywacyjny  są przygotowane po angielsku, w programie Word i są bardzo łatwe w edycji. Pobierając ten pakiet otrzymasz dwa osobne dokumenty. Gotowy szablon cv w języku angielskim oraz przykład listu motywacyjnego również w języku angielskim. Co ważne obydwa dokumenty pasują do siebie wizualnie co podwyższa Twoja ocenę w oczach pracodawcy.

Ten gotowy wzór do pobrania wymaga jedynie naniesienia na nim swoich danych zastępując dane przykładowe. Zdjęcie również jest łatwe do podmiany. Wystarczy kliknąć w przykładowe zdjęcie prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję "zmień zdjęcie" i wybrać swoje zdjęcie które chcemy wstawić w gotowy szablon Cv.

Nie zwlekaj i zrób download tego cv wzoru z listem motywacyjnym w wersji doc. Pamiętaj że inni mogli już to zrobić i są o już krok przed Tobą. 

Zapłać taniej przelewem
tylko 23,00 pln
Ważne Dokumenty będa do pobrania ze strony internetowej, na której jesteś.
Okno z pobraniem pojawi się automatycznie na monitorze Twojego komputera po wykonaniu transakcji.
Nie przerywaj płątności i nie zamykaj przedwcześnie strony banku - nastąpi autmatyczne przekierowanie.
Zapłać sms- em
tylko 23,37 pln
Wyślij SMS o tresci
DPCRTEAM na numer 91974

Zobacz nasze inne wzory CV do pobrania