Polityka prywatnościPolityka prywatności

Firma CreActive Team w ramach której funkcjonuje serwis www.cvwzor.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdego klienta serwisu www.cvwzor.com i użytkownika serwisów oraz publikacji należących do firmy CreActive Team obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Firma CreActive Team w ramach której funkcjonuje serwis www.cvwzor.com nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników swoich serwisów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, należacych do CreActive Team oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych tę firmę.


Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do firmy CreActive Team, w tym www.cvwzor.com możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.


Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez firmę CreActive Team wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.


Niezapowiedziane wiadomości

Serwis www.cvwzor.com zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Serwis www.cvwzor.com rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne serwisu www.cvwzor.com

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych serwisu www.cvwzor.com

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.


Jawne Dane osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do firmy CreActive Team przy okazji wysyłania komentarzy, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Serwis www.cvwzor.com nie ma możliwości zabezpieczenia użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.


Inne formularze osobowe

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do CreActive Team i dotyczące usług, produktów, serwisów nieobsługiwanych przez Serwis www.cvwzor.com nie podlegają Polityce Prywatności.


Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach należących do firmy CreActive Team.


Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis www.cvwzor.com został stworzony, aby pomagać w poszukiwaniu pracy. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z dokumentów, które udostępniamy. Zawsze pamiętaj, aby dany dokument dokładnie przeczytać i szczegółowo przeanalizować, gdyż może nie być stosowny do Twojej sytuacji, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z opinią firmy CreActive Team.

Serwis www.cvwzor.com oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.