Reklama


Dlaczego reklama na CVwzor.com to najlepsza i najtańsza forma reklamy?

Poprzez serwis cvwzor.com Twoja reklama dociera dziennie do ponad 1000 użytkowników. W miesiącu Twoją reklamę zobaczy ponad 32.000 potencjalnych klientów. Jaka jest w To twoja inwestycja? Możesz reklamować się już od 3 złotych dziennie. Nasze zasady są proste . Nie płacisz za kliknięcie. Jeśli Twoją reklamę odwiedzi więcej niż przewidywana przez nas grupa odbiorców Twoje koszty nie ulegają zmianie. To uczciwe. Płacisz raz w miesiącu. Stałą kwotę. To opłacalna inwestycja która ma przynosić Ci zysk.

Do kogo możesz dotrzeć ze swoją reklamą

Nasz serwis ma szeroki zakres odbiorców. Grupa docelowa jest bardzo zróżnicowana. Główną cechą charakterystyczną grupy docelowej naszego serwisu jest faktposzukiwaniapracy. Są to zarówno osoby bezrobotne jak i osoby pracujące które uległy przekwalifikowaniu i chcą zmienić swoją obecną pracę. Nasz serwis dociera do osób młodych, studentów, absolwentów oraz osób powyżej 27 roku życia. Zasięg serwisu jest ogólnopolski. Docieramy do osób z każdego województwa.

Szczegółowe zestawienie procentowe, zostanie opublikowane już w krótce.

Sprawdź za jak niewielką kwotę aż ponad 32000 użytkowników serwisu dowie się o działalności Twojej firmy

Umiejscowienie
(opłata miesięczna)
Reklama statyczna
(opłata miesięczna)
Reklama z animacją
(opłata miesięczna)
Wiersz 1-3 347 zł 247 zł 474 zł 374 zł
Wiersz 4-6 297 zł 197 zł 347 zł 274 zł
Wiersze pozostałe 197 zł 97 zł 297 zł 197 zł

Możesz również skontaktować się z nami indywidualnie by uzgodnić najlepszy dla Ciebie sposób zareklamowania się według Twoich indywidualnych wymagań.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt e-mailowy [email protected]